Şişli Kurye

ŞİŞLİ KURYE

İstanbul’un en çok kullanılan semtlerinden birisi olan Şişli, yapısı ve konumu itibariyle pilot bölge olarak göze çarpmaktadır. Şişli Kurye ve yakın civar semtlerden talep edilen çağrılar doğrultusunda en hızlı bir kapsamda gönderiler adresinizden teslim alınıp, hiç bekletilmeden ve araya ekstra bir evrak sokmadan direk olarak teslimatını kapsar. Metropol gibi büyük şehirler de trafik sıkıntısının yanı sıra karmaşık adresler kurye ekibimizin işini hiç bir zaman etkilemez. Motorlu kurye ekibimiz hızlı ve güvenli hizmetleriyle en sıkışık trafiklerde bile adeta zamanla yarışarak iletinizi göndericiden alıcıya büyük bir resmiyet çatısı altında ulaştırır.

aksaray moto kurye

Kurye kiralama, acil ilaç, kiralık kurye, toplu dağıtım, uçak kargo, yurtdışı kargo, ihracat ve ithalat taşımacılıkları hizmetlerinin tamamını tek bir noktadan alabilirsiniz. Firmamız istanbul içi, yurt içi, yurt dışı ve uluslar arası taşımacılık alanında uzun yıllardır hizmetler sağlayan Türkiye’nin en kaliteli taşıma şirketidir.

ŞİŞLİ EXPRESS VE EKONOMİK KURYE GÖNDERİMİ

Ekonomik yada Express olarak çağırdığınız kuryeniz çağrı verdiğiniz adrese en geç 20 dakika içinde ulaşarak gönderiniz teslim alıp operasyonun verdiği talimata göre hareket ederek ya bekleme yapmaya devam eder yada direk paketinizi adres teslimi için harekete geçerek verilen adrese direkt olarak gider gönderiniz sahibine kimlik görerek ve isim imza karşılığında teslim eder teslim bilgilerini anında operasyon merkezine iletir ve direk olarak şişli bekleme noktasına geri döner operatörler sizi ara ve teslim bilgilerini sunarlar.

Firma olarak sizlere 24 saat hizmet garantisi vermekteyiz gecekurye gündüz 7/24 arayabilirsiniz. Randevulu kurye özel kurye tüm hizmetleri sunmaktayız günün her saati karşınızca çözüm ortağı bulma garantisi vermekteyiz. Koli, paket, zarf, değerli evrak, makbuz karşılığı adresten adrese teslimat.

ŞİŞLİ ARABALI VE ARAÇLI KURYE HİZMETLERİ

Şişli cıvarında arabalı kurye servisi koli paket toplama ve dağıtım hizmetleri sunmaktayız sizin adınıza toplama ve dağıtım yapılmaktadır gün içersinde alınacak adres koli adedi kilogramı kaç kap olduğu ve teslim edilecek semt bilgileri verildikten sonra araçlı kuryelerimiz size gelerek paketleri teslim alıp direk olarak teslimat bölgesine hareket eder ve kargonuzu teslim eder.

Motorlu kurye ile taşınması zor ve imkansız olan tüm paket, koli gibi gönderileri araçlı kurye tahsis ederek hızlı ve güvenli bir şekilde İstanbul içinde bir noktadan diğer bir noktaya kaliteli servislerle teslim etmekteyiz.

ŞİŞLİ HAKKINDA GENEL BİLGİ

Şişli Kurye semti yoğunluk olarak İstanbul’un en kalabalık semtlerinin başında gelmektedir. Yerel halk dışında diğer semtlerden çalışmaya gelenler ve turistler vardır sabah saatlerinden başlayan yoğunluk akşamın geç saatlerine kadar sürmektedir. Bir adresten diğer bir adrese gün içi ve acil teslimat şekilleriyle tamamen sizin istek ve doğrultusunda hizmetler sunulmaktadır.

Rumeli caddesi mağazalarıyla ünlüdür ünlü firmaların markaları kaliteli ürünler turistleri bu semte çekmektedir mağazalar kafeler alışveriş merkezleri bankalar ofisler ve büyük firmalar mevcuttur. Bölge bir çok semti içinde barındırdığından dolayı ticari potansiyeli oldukça yüksek bir bölgedir. İstanbul denilince akla ilk gelen semtler arasında şişli gelmektedir.

Biz Şişli Moto Kurye olarak özellikle profesyonel uzman kuryelerimizi bu bölge üzerinde yoğunlaştırıp , Şişli civarında bekleterek siz sayın müşterilerimizden gelen çağrıları anında ve hızla müdahale etmek için o bölgede bekletmeyiz. Halaskargazi caddesi, Rumeli caddesi , Samanyolu sokak, harbiye ışıklar, Teşvikiye caddesi gibi ünlü caddelerin kesişme noktasında motorlu kuryeler bekleme yapmaktadır. Bunun sebebi sizin çağrılarınız anında müdahale ederek kaliteli hizmet sunmaya çalışmaktır.

Moto Kurye hizmet bütünlerinden yararlanmak için lütfen çağrı merkezimizi arayınız.