İSTANBUL MOTORLU KURYE ŞİRKETİ FARKIYLA SORUNSUZ VE HIZLI GÖNDERİ TESLİMATI

motorcu kurye

Türkiye’nin en geniş Motorlu Kurye filosuna sahip hızlı, dinamik ve sektöre yenilik getiren bir ekibiz. Yıllardır bizi seçen tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimiz her zaman rakiplerinden bir adım öndedir.

Şehir içi kurye ekibimizdeki tüm arkadaşlar ehliyetli, motor kullanımı konusunda uzman ve Motorlu Kurye ihtiyaçlarınızın tamamını karşılacak düzeydedir.

Taşımacılık sektöründe motorlu kurye olarak İstanbul’da bir ilk gerçekleştirdik. Firmamız metropol şehir merkezinde hızlı, ekonomik ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma gayesi ile şehrimizdeki büyük bir ihtiyacı üslenmiş olup ciddi ve güvenilir bir hizmet vermektedir.

Tecrübeli ve dinamik bir ekiple kaliteli hizmet anlayışı ile doğru zamanda, doğru adrese en verimli, güvenilir, titiz hizmeti verebilmek için buradayız.

Motorlu kurye hizmeti veren bir firma olarak en önem verdiğimiz müşterilerimizin gönderilerinin güvenliğidir. Güvenli ve hızlı bir şekilde motorlu kuryemiz gönderilerinizde zamanında teslim edecektir.

Bunların tamamı firmamızın güvencesi ve garantisi altındadır. Firmamız kurye hizmetiyle ilgili yetki belgelerinin tamamına sahip Türkiye’deki ender firmalardan biridir.

Türkiye’nin en geniş Motorlu Kurye flosuna sahip hızlı, dinamik ve sektöre yenilk getiren bir ekibiz.

Sektöründe deneyimli ekibimizdeki tüm arkadaşlar ehliyetli, motor kullanımı konusunda uzman ve Moto Kurye ihtiyaçlarınızın tamamını karşılacak düzeydedir.

Motor kurye hizmeti veren bir firma olarak en önem verdiğimiz müşterilerimizin gönderilerinin güvenliğidir. Güvenli ve hızlı bir şekilde motorlu kuryemiz gönderilerinizde zamanında teslim edecektir.

Bunların tamamı firmamızın güvencesi ve garantisi altındadır. Firmamız kurye hizmetiyle ilgili yetki belgelerinin tamamına sahip Türkiye’deki ender firmalardan biridir.

MOTOKURYE.NET – İstanbul içi moto kurye sektöründe müşteri odaklı hizmet veren bir kurye firmasıdır. Firmamızın müşterilere sunduğu kolaylıklar sayesinde artık 7/24 sunduğumuz kurye hizmeti ile zaman kavramını ortadan kaldırarak, dilediğiniz saatte tüm kurye gönderimlerinizin teslimatını yerine getirmekte sınır ve engel tanımıyoruz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gelecek yıllardada beraber olmayı dileriz.

VİZYONUMUZ

MOTOKURYE.NET – Şehir içi ve dışı moto kurye servisimizle zarf paket ve toplu gönderilerinizi kısa sürede teslimat adreslerine ekonomik fiyatlarla ulaştırmayı ilke haline getirmiştir. Uzman moto kurye personelimizle 7/24 hizmetinizdeyiz. Çağrı merkezimize sizden gelen gönderi kayıtlarını tutmak ve hizmetin her anında size bilgi sunmakla yükümlüyüz. Değerlerimizden ödün vermeden karşılıklı güvene dayalı bir ortamda zamana karşı yarışmayı bize bırakınız.

MİSYONUMUZ

MOTOKURYE.NET – Olarak öncelikli amacımız hızlı, kaliteli, güvenilir hizmet vermek ve hizmet öncesi ve sonrası müşteri menuniyet sağlamaktır. Bunun içinde personeline gerekli eğitimleri vermeli ve teknolojik donanımları sahip hale getirmelidir. İstanbul Moto Kurye olarak taleplerinizi 7/24 hizmet veren çağrı merkezimize bıraktıktan sonra evraklarınız ve paketleriniz adresinden en kısa zamanda alınır teslimat adresine şehir içi express 1-2 saat, normal 3-4 saat içerisinde teslimatı gerçekleştirlir. Teslimat bilginiz size mail veya telefonla ulaşılarak bildirilir. Hızlı Moto Kurye olarak bu hizmetleri size daha iyi sunabilmek adına günün her anında hizmetinizdeyiz.