Motorlu Kurye

Şehir içi en hızlı taşımacılık ulaşımı ‘motorlu kurye‘ birimidir, metropol şehirlerde trafik sorununu ortadan kaldırarak, en karmaşık adresleri bile çok hızlı çözümleyen kuryeler acil gönderi için bire bir hizmettir. Motorlu kurye ile tüm gönderileriniz size taahhüt ettiğimiz zaman çerçevesi içerisinde tam zamanında adresine teslim edilmektedir.
motorcu kurye
 
İstanbul’un bir semtinden diğer bir semtine acil göndermeniz gereken bir evrak yada paket mi var? Yetiştiremem, trafiğe takılır korkusu içinde misiniz? Bu tip durumlara aldanmayın, hemen www.motokurye.net adresine giriş yaparak 0212 210 04 98 numaralı çağrı merkezini arayın, deneyimli moto kurye operatörlerimiz sizden gelecek talepler doğrultusunda sistemden bakarak size en yakın kurye’yi belirleyip, hemen kapı adresinize yönlendirir, yönlendirilen kurye sadece sizin gönderiniz ile ilgilenir ve araya aynı bölgeden yada farklı bölgeden hiç bir evrak sıkıştırmadan direk gönderinin teslimatını gerçekleştirir. Gönderi teslimatı gerçekleştikten sonra kuryemiz operasyon merkezine isim ve imza karşılığı teslim ettiği gönderinin bilgileri iletir, operasyon merkezimize iletilen bilgiler hiç zaman geçmeden size kısa sms, mail yada telefon yoluyla iletilir. Gönderim nerde, gönderim ulaştımı, gönderim kime teslim edildi telaşı içine girmezsiniz, bu konuda kurumsal motorlu kurye firmamız son teknolojik sistem ve alt yapılar kullanmaktadır. Hızlı ve güvenli bir şekilde gönderi teslimatı gerçekleştikten sonra, teslim bilgileri anında tarafınıza ulaştırılır.
 
İş yerinizde gönderi ihtiyaçlarınız sürekli artıyor mu? Sizler de gönderilerinizin teslimatında işinin ehli kişilerle mi çalışmak istiyorsunuz? Bir telefon kadar uzağınızda olan şirketimiz, alanında uzman ve deneyimli personelleriyle profesyonel kuryeler olarak hizmetlerini siz değerli müşterilerine hizmet faaliyeti için aralıksız sürdürmektedir. Sizin tercihlerinizle her geçen gün büyüyen ve yaygın servis ağına sahip olan şirketimiz tüm gönderi ihtiyaçlarınızda sizlerin hizmetinde. Kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda bulabileceğiniz profesyonel kuryeler şirketimiz sektörün gerektirdiği son teknolojiyle faaliyetlerini sürdürerek sizlere ayrıcalıklı bir kurye hizmeti sunmaktadır. Sizin de aradığınız kesintisiz hizmet, güven, müşteri memnuniyeti ve en ekonomik koşullarda hizmette kaliteden yararlanmaksa bizi arayın. Kaliteli hizmetin en hızlı ve güvenilir şekilde keyfini ve ayrıcalığı yaşayanların arasına sizler de katılın. Teslimatı gerçekleşen gönderilerinizin rahatlığını motorlu kurye ile sizler de doyasıya yaşayın.
 
Avrupa yakası kurye ve anadolu yakası kurye olarak semtler iki yakaya ayrılmaktadır. Avrupa yakası daha çok semtlerin yoğun olduğu bir yakadır ve diğer yakaya göre daha hareketli ve hızlıdır, anadolu yakası avrupa yakasına göre daha sakin, sessiz ve daha az yoğunlu semtlere sahiptir. Firmamız hem avrupa yakası kurye olmak üzere 2 şube hem anadolu yakası kurye olarak 2 şubeye sahiptir. İstanbul’un tüm semtlerinde her an sizden kayıt gelecekmiş gibi hazır kıta talepleri bekleyen kuryelerimiz mevcuttur. İstanbul semtleri içinde geniş kurye ağına sahip firmamızı günün her saati tercih edebilirsiniz. 7 gün 24 saat aralıksız hizmet veren ilk ve tek kurye şirketiyiz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve motorlu kurye talepleriniz için lütfen irtibat hatlarımızdan bizimle kontak kurunuz. İletişim bilgilerine ulaşmak için üst menüde ki ‘iletişim’ butonuna tıklayarak firmamızın; adres bilgileri, telefon numaraları, mail bilgileri ve fax numarasına ulaşabilirsiniz.
 
Kurye hizmeti güvenli gönderi yapan merkezlerden alındığında sonuç daima hatasız olmaktadır. Son sistem teknolojilerle donatılan araçların bulunduğu kurumsal kurye firmaları, hızlı teslimat yaparken kaliteden de ödün vermemektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine göre hizmet veren kurumsal firmalar, güvenilir personeli ile tüm teslimatları kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir. Günümüzde zamanın değeri fazladır ve gönderilerin söz verilen zamanda teslim edilmesinin önemi de çok büyüktür. Bir dakikalık gecikmenin büyük kayıplara neden olduğu açıktır ve kurumsal kurye şirketleri bunun farkında olarak hizmet vermektedir. Hızlı teslimatta davetiyeler. broşürler, toplu ve imzalı dağıtım gibi hizmetler sunulmaktadır. Bu hizmeti yaparken de altyapının teknolojik donanımlarla tamamlanmış olması önemlidir. Hizmet alımı telefonla ya da elektronik posta aracılığı ile yapılması gereklidir. 
Kaliteli kurye firmalarına her iki şekilde de ulaşmak mümkündür. Hizmet şekli de önce merkeze bildirimde bulunulması, sonrasında operasyon birimi ve en son kurye personeline bildirim şekli ile olmaktadır. Gönderinin bildirilmesinin ardından teslimatın da 30 dakika ile 3 saat arasında olması gereklidir.
 
Hizmette sınır tanımayan kurye şirketimiz Motorlu Kurye işleriniz için bir telefonla kapınızda. Yoğun trafiğe aldırmadan hizmetlerine aralıksız devam eden şirketimiz acil gönderilerinizde sizlere zamanında ulaşım imkânı sağlamaktadır. Motorlu Kurye gönderileriniz için yenilenen hizmet anlayışında moto kurye ekipmanlarımızla gönderilerinizin teslimatını zamanında gerçekleştiriyoruz. Çağrı merkezimize ulaştığınız takdirde size uygun gönderi seçeneklerinden birini seçebilir ve kaliteli hizmetin keyfini yaşayabilirsiniz. Gönderilerinizin aciliyetine göre çağrı merkezimizden size hızla yönlendirilen teknik ekipmanlarımız en kısa sürede kapınıza ulaşacaktır. İstanbul’un yoğun trafiğinde aksamalara meyil vermeden şehir içi tüm gönderileriniz acil kuryelerimiz sayesinde aynı gün ulaşmaktadır. Yaygın servis ağımız ve som model araç ve moto kurye hizmetlerimizde gönderilerinizi zamanında ulaştırma garantisi veriyoruz. 
 
Motorlu kurye hizmetinde acil, hızlı, express ve normal gönderiler arasında bir miktar fiyat farkı olmaktadır. Bunun nedeni, özellikle normal kurye hizmetinin haricindekilerin, sadece o evrakı teslim etmesidir. Dolayısı ile birden fazla müşterinin evrakının teslim edilmesindeki masraf ile tek ir evrakın teslim edilmesi arasındaki maliyet farkı olmaktadır. Bu nedenle fiyat konusunda bir miktar fark vardır ancak gönderi çok kısa bir süre içinde adrese ulaştırılmaktadır. Arzu eden herkes, bireysel ya da kurumsal olarak motorlu kurye hizmetinden yararlanabilmektedir. Bu hizmette gönderinin sayıca çok ya da az olmasına bakılmamakta, tek bir gönderi bile olsa kısa sürede adresten alınıp gideceği adrese teslim edilmektedir.
 
Moto kurye şehir içi trafik yoğunluğunda teslimat hizmetinde ayrıcalık sağlamaktadır. Kurumsal kurye firmaları için tek bir müşteri ile kurumsal müşteri arasında fark olmamaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine göre hizmet veren firmalardan hizmet almak için erek elektronik posta gerekse telefon ile destek istenebilmektedir.