Hizmetler

Tüm Hizmetler

İstanbul gibi metropol kentte motorlu ve araçlı kurye hizmetleri veren www.motokurye.net tüm Türkiye’ye yurt içi uçak kargo, yurtdışı paket taşımacılığı ve ithalat ihracat hizmetlerini tek bir noktadan sağlayan kaliteli bir firmadır. Siz değerli müşterilere sağladığımız tüm hizmet detayları aşağıda ki gibidir. En uygun taşıma maliyetleri ve en hızlı teslimat süreleri ile rakiplerinizin bir kaç adım önüne geçin. Daima şirketimizi seçtiğiniz için teşekkürler.


Diğer Firmalardan Farkımız

Kaliteli ve Güvenilir

Kaliteli şirketimiz her zaman güvenilirdir.

En Uygun Maliyetler

En uygun taşımacılık maliyetleri sunarız.

Kurye/Kargo Takip

Kurye ve Kargo takip sorgulama sistemi.

7/24 Çağrı Merkezi

7 gün 24 saat çağrı merkezi ile irtibat kurun.

Kurumsal Hizmetler

Kurumsal hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hızlı Teslim Süreleri

En hızlı taşımacılık teslimat süreleri.

Ücretsiz Danışmanlık

Bilgi ve destek alabilmek için arayınız.

Deneyimli Ekibimiz

Deneyimli, uzman ve profesyonel ekibimiz.

Müşteri Yorumları

İstanbul Yeşilköy semtinden acil Taksim'de bir firmaya evrak yetiştirmemiz gerekiyordu. Sağolsun motokurye.net hızlı ve güvenli bir şekilde teslimat yaptı.
İstanbul'dan Ankara'da bir resmi daireye iki saat içinde önemli bir ihale evrağını çok hızlı bir şekilde belirttiğimiz adrese teslim eden firma ile gönül rahatlığıyla çalışınız.
Türkiye'den Almanya'ya bir paket gönderdim ve bir gün sonra alıcının eline ulaştı. Gerçekten sağladığınız hizmet hem kaliteli, hem de çok uygun, tavsiye ederim.

Zaman Önemliyse Bizi Arayın!

Zamanın değerli kılındığı günümüz yaşantısında hızlı ve güvenilir bir motorlu kurye hizmeti almak istiyorsanız, kesinlikle doğru adrestesiniz. Her gün binlerce müşteriye kurumsal ve bireysel hizmet.

Şehir içi evrak, koli, paket gibi gönderi taşımacılığının ana direği olan motorlu kurye hizmeti hakkında bilgi ve destek alabilmek için günün her saati şirketimizi arayarak uzman ekibimiz tarafından en kaliteli hizmetleri alabilirsiniz. Firmamıza mail ve telefon yoluyla 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilirsiniz. Hemen arayın hizmet ve kampanyalarımızdan yararlanın.