Hakkımızda

YDK GROUP HİZMETLERİ MOTO KURYEUÇAK KARGOYURTDIŞI KARGOİHRACAT

İstanbul içi bir semtten diğer bir semte Express ve Gün içi hizmet servisleriyle hızlı, güvenli ve tam zamanında teslimatlar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul'un pilot nokta olarak belirlenen 64 bölgesinde iç personel olarak kullandığımız Moto Kurye, kendi görev bölgelerinden çıkış yaparak hizmet vermektedir. Perpa Ticaret Merkezi içinde bulunan merkez ofisimiz 08:30 'da açılmaktadır.


Neden MotoKurye.Net ?

72 adet motorlu ve yaya kuryemiz oturdukları bölgenin bekleme noktasına geçerek hazır olduğunun bilgisini merkezimize vererek, bekleme yapmaktadır. Siz çağrı merkezini aradığınız zaman açık adresinizi ve teslim edileceği adresi belirterek kayıt oluşturmaktasınız. Verilen kaydın gün içi yada express olduğunu belirttikten sonra, Express ise o bölgede bekleyen kurye arkadaşımıza müşteri hizmetleri sizin adresinizi vererek hızlı bir şekilde kuryenin size gelip alım yapması sağlanmaktadır. Gönderi teslim alındıktan sonra kuryemiz çağrı merkezini arayarak paketi teslim aldığını teyit eder.

Gönderiniz hızlı kurye olarak verildiyse, moto kurye direk belirtmiş olduğunuz adrese giderek paketinizi ilgili kişiye isim ve imza karşılığı teslim eder. Teslimattan sonra çağrı merkezini arayarak teslim bilgisini müşteri hizmetlerine aktarır. Deneyimli operatörlerimiz sizi arayarak paketinizin ilgili kişiye isim, imza karşılığı teslim edildiği bilgilerini sunarak operasyonu bitirir. Ekonomik gönderiler de bölgesel çalışma yapılarak kurye arkadaşımız verilen adreslerden aynı hat ve bölge üzerinde olmak kaydıyla evrak, paket, zarf toplaması yapmaktadır. Üzerinde ki evrağın doluluk oranına göre sırasıyla gönderileri teslim eder. 

kurumsalbanner (300 x 400)


Şirketimizin Çalışmaları