Acil Kurye

Acil Kurye hizmeti yine motorlu kurye ekiplerince gerçekleştirilen daha hızlı gitmesi gereken acil kurye gönderileriniz için kullanabileceğiniz kurye gönderim türüdür.
Acil Kurye gönderimlerinizde kurye ekiplerimiz sadece sizin gönderinizi gerçekleştirmek için hareket eder, başka hiçbir adrese uğramaz ve araya aynı bölgeden yada farklı bölgeden evrak sıkıştırmaz.
Bu gönderim tipinde maksimum teslimat süresi 45 dakikadır.
Acil Kurye hizmeti size özel olarak verilen bir hizmet olduğundan gönderilerinizin en yüksek dikkatle ve süratle yerlerine ulaştırılır.
Gönderiniz var ama zamanınız az hemen arayın acil kurye hizmetiyle tanışın. Acil Kurye gönderim ücretleri normal kurye gönderim ücretinin iki katıdır.

acil motorlu kurye

Acil Motorlu Kurye hizmeti motor üzerinde bir noktadan aldığı gönderiyi belirli bir zaman dilimi içerisinde gitmesi gereken noktaya ulaştırarak gerçekleştirilen kurye dağıtım hizmetidir.
Acil Motor Kurye ekipleri motorize kurye olmanın avantajı ile şehrin trafik gibi sorunlarından etkilenmeden en kısa sürede paket yada evrakınızı adresine teslim etmektedir.
Acil Moto kurye İstanbul’un tüm semt ve ilçelerinde sizlerden gelen telefonla kurye isteklerinde hemen harekete geçerek kapınıza gelir ve gönderinizi masanızdan alarak gideceği adrese teslim eder.

Kurye işi niteliği farklılıklar gösterebilen nesnenin bir taşıma hizmetidir. Bu sektörde müşteri memnuniyeti esastır. Aynı zamanda müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için çok fazla seçeneği vardır ve memnuniyet adına bir kurum ya da şirkete sadakat düzeyi çok azdır. Bu nedenle müşteriler gönderi ihtiyaçlarını karşılayacak En kaliteli kurye şirketi ile çalışmak isteyeceklerdir. Kurye işlerinde sektörün genişlemesiyle buna bağlı olarak rekabet ortamı da artmıştır. Sektörde tutunabilmek ve En İyi Kurye Şirketi olabilmek için aranan bazı özellikler sıralanacak olursa;

Güven ilişkisi
Gizlilik esası
7/24 ulaşım hizmeti
Geri bildirimde bulunulması
Güler yüzlü personeller
Ekonomik olması
Yaygın servis ağı
Zamanında ulaşım imkânı

ACİL MOTORLU KURYE HİZMETLERİ

Müşteriler için öncelikli özelliklerdendir. Teknolojiyi yakından takip edebilen, sektörün getirdiği yeniliklere ayak uydurabilen moto kurye şirketleri her zaman tercih sebebidir ve en güvenilir kurye şirketi olarak sektörde yer edinirler. İstanbul gibi büyük şehirlerde yaygın faaliyet gösteren kurye hizmetleri yaşanan trafik yoğunluğu nedeniyle aksamalara yol açabilir. Bu nedenle arabalı kurye hizmetlerinin yanı sıra acil motorlu kurye hizmetleri kurye şirketlerinin prestijlerini arttırmada yardımcı olacaktır. Niteliği değişen herhangi bir nesnenin taşınması esnasında başına gelebilecek herhangi bir olası problemde şirket tarafından garanti altına alınması ve güvenli bir şekilde teslimatı da çok önemlidir. Ayrıca alanında uzman personellerle çalışmak ve gönderiyi zamanında teslimat motor kurye şirketleri tarafından bir ayrıcalık teşkil edecektir.

İSTANBULUN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN, YANINIZDAYIZ!

Çok farklı bir gönderi şekli olan Acil Kurye sayesinde İstanbul’un neresinde olduğunuza hiç aldırış etmeden aciliyet durumuna göre durumunuz belirlenir ve ortaya çıkan durum karşısında ekstra hızlı bir gönderim süreci hizmeti gerçekleşir. Acil kurye, farkı ile yetişmesi gereken tüm acil gönderilerinizi İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna 1 saat içerisinde yetiştirilir. Normal kurye hizmetlerine oranda çok daha hızlı ve zamanında ulaştırır. Bizi İstanbul’un herhangi bir noktasından aradığınızda birçok farklı noktada bulunan moto kurye ekiplerimizden biriyle çok kısa bir süre sonra yüz yüze gelebilirsiniz. Moto kurye ekip arkadaşlarımıza sadece gönderinin gideceği adresi vermeniz ve bir saatin içerisinde teslim edilen paketinizle ilgili bilgi almanız gereklidir. Hızlı, güvenli ve çok önemli acil gönderileriniz için Acil kurye firmamızı seçiniz.

ACİL ÖZEL KURYE AVANTAJI

Sürekli gönderi ihtiyaçlarınız için özel olarak geliştirilen bir gönderi seçeneğidir. Sürekli gönderi ihtiyaçlarınız için kurye şirketiyle anlaştığınız takdirde şirketin kurye personelleri size özel çalışan olarak görevlendirilmektedir. Özellikle ilaç ve sağlık sektörünün kullandığı bir sistem olarak karşımıza çıkan özel kurye seçeneğinden isteyen herkes faydalanabilmektedir. Bunun yanı sıra acil yetişilmesi gereken bir yer olması gereken durumlarında ve yoğun trafikle uğraşmak istemeyen kişiler de deneyimli Özel Kurye personelleri sunduğu hizmetlerden faydalanabilmektedir.